na workshop pre učiteľov,

ktorí by sa radi uchádzali o granty z EU v rámci programu Erasmus+ a chceli by sa dozvedieť o nových vyučovacích metódach na zvýšenie profesijných kompetencií

Základná škola s materskou školou Súľov-Hradná 64

aZákladná škola J.  I.  Bajzu,

Vás srdečne pozývajú na workshop o možnostiach vzdelávania sa pedagogických zamestnancov v zahraničí v rámci programu Erasmus+, mobilita pracovníkov v oblasti školského vzdelávania, a na prezentáciu aktivít a získaných skúseností z mobilít v Spojenom kráľovstve na zvýšenie motivácie žiakov učiť sa.

Program workshopu:

1. Základné informácie o programe Erasmus+ a kľúčovej akcie Vzdelávacia mobilita jednotlivca, vypracovanie Projektu Erasmus+
  2. Pobyt v Spojenom kráľovstve – zaujímavosti, zážitky a postrehy účastníkov mobilít
  3. Prezentácia vzdelávacích aktivít, skúseností a pedagogických zručností
  4. Praktické ukážky aktivít na podporu motivácie žiakov učiť sa
  5. Poskytnutie konzultácií pri vypracovávaní projektu

Workshop sa uskutoční 12.1.2016 v budove Gymnázia Bytča učebňa číslo 27 (suterén) od 14, hod. do 16,00.

Prihlásiťsa môžete na mailovú adresu: pani Ing. Zuzana Bočková Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Prosíme Vás o sprostredkovanie informácií medzi kolegami. Ďakujeme.

Tešíme sa na Vás a prajeme Vám veľa energie pri Vašej náročnej, no veľmi zaujímavej práci.