O chvíľu sa rok s rokom opäť stretne a čaro Vianoc nadobúda svoju moc. Deti prekvapili svojich rodičov a starých rodičov a obdarovali ich velikánskym balíkom, ktorý bol plný básní, piesní, či tancov. Pozrite sa s nami. (foto)

A na záver:

"Vianoce spájajú rodinu a priateľov dokopy. Pomáhajú nám to uctiť si lásku v našich životoch tak často, ako je to len možné. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami."

Na sviatok Mikuláša k nám zavítali tety z divadla Kapor na scéne s rozprávkou o Snehulienke. Divadlo plné vtipných situácií zavŕšil  príchod Mikuláša, ktorý nám priniesol plné vrece balíčkov. (foto)

Dňa 4.12.2018 sme boli na výlete v Martine, kde sme si prezreli skanzen, oboznamili sa s ľudovými zvykmi  v čase od Lucie do Vianoc a v tvorivých dielňach sme si vyrobili zvonček z filcu. (foto)

Práve prebieha projekt v spolupráci so študentami medicíny, ktorí primeraným spôsobom vysvetľujú deťom dôležitosť zubnej hygieny a učia techniku správneho umývania zubov. Projekt sa uskutočňuje v sérii štyroch školení. Fotografie budú pridávané priebežne.(foto)

Z príležitosti Dňa materských škôl sme sa vybrali na návštevu k našim priateľom do Veľkých Karlovíc (ČR). Najskôr sme navštívili materskú školu, kde nás srdečne privítali pani učiteľky. Pripravili pre nás aktivity na školskom dvore, občerstvenie v podobe mafiniek a čaju. Keď sme všetko zvládli, boli sme si ešte pozrieť aj interiér MŠ. Po chutnom obede sme sa vybrali do múzea, kde sme si prezreli predmety z čias našich praprarodičov. Veľký úspech mal rapkáč, ktorý používali mládenci počas Veľkej noci. Hoci unavení, vrátili sme sa domov plní zážitkov.(foto)